Menu Close

Pere- ja noorsootööalane täiendusõppe kursus „Suhte ehituskivid noortele“

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 17.03.2018 pere- ja noorsootööalasele täiendusõppe kursusele „Suhte ehituskivid noortele“

Koolitaja Arja Seppänen on pedagoog, teoloog ja peresuhete spetsialist, kes on aastaid koolitanud koolitajaid „Suhte ehituskivide“ programmidesse ning juhtinud programmide välja töötamise protsessi. Ta töötab “Kataja”, paarisuhete toetamise keskuses.

Suhte ehituskivide programmid on Soome luterikus kirikus loodud tervete ja toimivate suhete toetamiseks. Eestis on juba kasutusel „Paarisuhte ehituskivide“, „Vanemluse ehituskivide“ ja „Vanavanemluse ehituskivide“ programme ja nüüd on lõpuks tõlgitud eesti keelde ka „Suhte ehituskivid noortele“. Koolitusel õpitakse, kuidas toetada noorte suhtlemisoskusi, õpetada tunnetega toimetuleku mehhanisme, turvalisi konflikti lahendamise viise, usalduse, andestamise, pühendumise ja valikute tegemise arendamist noortele ja läbi selle vähendada probleeme (nt lähisuhtevägivald). Programmi on Soomes kasutatud koolis, tervisehoius, kogudustes, noortekeskustes ja teraapiakeskustes.

Koolitusele on oodatud kõik huvilised: vaimulikud, psühholoogid, pedagoogid, hingehoidjad, terapeudid, noorsootöötajad, koolitajad.

Koolitus toimub soome keeles, tõlkega eesti keelde.

Koolitus toimub: kell 10.00 – 18.00 EELK Usuteaduse Instituut, Pühavaimu 6, Tallinn
Osalustasu on 22 EUR (sisaldab koolituse ja lõunasöögi).

Registreerumine koolitusele siin vormil >>

Palume registreeruda hiljemalt 13. märtsiks 2018.

Lähem info: Kerstin Kask kerstin.kask@eelk.ee või tel. 5530399.

 

 

 

SAMAL TEEMAL