Menu Close

Töötajad

REKTORAAT

Marko Tiitus Anne Burghard
Marko Tiitus
Amet: Rektor
☎  5341 3394
📧 marko.tiitus@eelk.ee
Mariann Münter
Amet: Rektoraadi kantselei juhataja
☎  611 7401
📧 mariann.mynter@eelk.ee
Mag theol Anne Burghardt
Amet: Arendusjuht
☎  611 7401
📧 anne.burghardt@eelk.ee
Raamatupidamine
Telefon: 627 7368
📧 raamatupidamine(at)eelk.ee

 


PASTORAALSEMINAR

Marko Tiitus
Mag Marko Tiitus
Amet: Pastoraalseminari juhataja
☎  611 7405
📧 marko.tiitus@eelk.ee
Mag Liina Sander
Amet: Pastoraalseminari
juhataja assistent
☎  611 7405, 5664 5700
📧 liina.sander@eelk.ee

USUTEADUSKOND

Dekanaat

Randar Tasmuth Kerstin Kask Margit Ubaleht
Dr Randar Tasmuth
Amet: Dekaan
☎  611 7410
📧 randar.tasmuth@eelk.ee
Kerstin Kask
Amet: Dekanaadi juhataja
☎  611 7403, 553 0399
📧 kersin.kask@eelk.ee
kerstin4095
Margit Ubaleht
Amet: Õppekorraldusspetsialist,
DoRa koordinaator, VÕTA nõustaja
☎  611 7403, 5660 5007
📧 margit.ubaleht@eelk.ee

Õppejõud

Piibliteaduste õppetool

Randar Tasmuth Vallo Ehasalu
Dr Randar Tasmuth
Amet: Professor (Uus Testament)
☎  611 7410
📧 randar.tasmuth@eelk.ee
Mag Vallo Ehasalu
Amet: Lektor (Piibli keeled)
📧 vallo.ehasalu@eelk.ee

Süstemaatilise teoloogia õppetool

Aarne Hiiob
Dr Arne Hiob
Amet: Professor
📧 arne.hiob@eelk.ee
Dr Thomas-Andreas Põder
Amet: Professor, õppetooli juhataja
📧 thomas-andreas.poder@eelk.ee

Kirikuloo õppetool

Riho Saard Priit Rohtmets
Dr Riho Saard
Amet: Professor
📧 rihosaard01@gmail.com
Dr Priit Rohtmets
Amet: Professor

Võrdleva usundiloo õppetool

Ringo Ringvee Liina Kilemit
Dr Ringo Ringvee
Amet: Professor
Dr Liina Kilemit
Amet: Professor

Praktilise teoloogia õppetool

Marko Tiitus Eenok Haamer Naatan Haamer
Mag Marko Tiitus
Amet: Lektor
(liturgika, koguduse praktika)
☎  5341 3394
📧  marko.tiitus@eelk.ee
Mag Eenok Haamer
Amet: Lektor (homileetika)
Mag Naatan Haamer
Amet: Lektor (hingehoid)

EELK UI Tartu Teoloogia Akadeemia

Siimon Haamer Eenok Haamer
Mag Siimon Haamer
Amet: EELK UI Tartu Teoloogia
Akadeemia juhataja
☎  742 0958
📧 siimon.haamer@teoloogia.ee
Mag Eenok Haamer
Amet: EELK UI TTA
rektor-emeeritus
Kristiina Mõttus
Amet: EELK UI Tartu Teoloogia
Akadeemia kantselei juhataja,
Erasmus koordinaator
☎  742 0958
📧 info@teoloogia.ee

Õigeusu õppetool

Tauri Tõlp
Mag Tauri Tölpt
Amet: Õigeusu õppetooli
koordinaator
☎  534 79453
📧 seminar@eoc.ee

 


KIRIKUMUUSIKA OSAKOND

Kersti Petermann Kristel Aer
Kersti Petermann
Amet: Kirikumuusika osakonna
juhataja
☎  611 7408, 51 46 341
📧 ui.kirikumuusika@eelk.ee
Kristel Aer
Amet: Kirikumuusika osakonna
juhataja assistent
☎  611 7408, 50 20 950
📧 kristel.aer@gmail.com

 


TÄIENDUSÕPPE OSAKOND

Kerstin Kask
Kerstin Kask
Amet: Täiendusõppe osakonna
juhataja
☎  611 7403
📧 kerstin.kask@eelk.ee
kerstin4095

 


RAAMATUKOGU

Jana Lahe
Jana Lahe
Amet: Raamatukogu juhataja
☎  611 7406, 611 7407
📧 jana.lahe@eelk.ee

 


HALDUSOSAKOND

Renate Lekko Toomas Rajaleid
Renate Lekko
Amet: Haldusdirektor
☎  611 7401, 551 1477
📧 ui.haldus@eelk.ee
Toomas Rajaleid
Amet: Administraator
☎  611 7400
Ene Vallsalu
Amet: Perenaine
☎  611 7412
Uku Tuisk
Amet: Koristaja