Menu Close

Pidulikul õppeaastalõpu jumalateenistusel anti diplomid instituudi lõpetajatele ja tunnustati instituudi töötajaid

EELK Usuteaduse Instituudi 2019/2020. õppeaastalõpu jumalateenistust oli rõõmuküllane.

Õppeaastalõpu junalateenistus toimus Tallinna Toomkirikus ja sellele järgnes pidulik aktuse osa, kus anti diplomid instituudi rakenduskõrharidus- ja magistriõppe lõpetajatele.EELK Usuteaduse Instituudi Usuteaduskonna lõpetas 9 üliõpilast: neli usuteaduse magistriõppe ja üks kristliku kultuuriloo magistriõppe lõpetajat ning neli usuteaduse rakenduskõrgharidusõppe hingehoiu eriala lõpetajat.

Lisaks lõpetajatele andsid rektori kt Marko Tiitus ja peapiiskop Urmas Viilma üle EELK Usuteaduse Instituudi suure tunnustusmedali dr Ove Sanderile ning tunnustusmedalid pastoraalseminari juhataja piiskop Einar Soonele ja pastoraalseminari juhataja assistent Liina Sanderile olulise panuse eest EELK Usuteaduse Instituudi töö edasiviimisse ja pikaajalise ja ustava teenimise eest instituudi töötajana.

Peale ametliku osa lõppu suunduti Piiskopi aeda, et teha ühispilte. (Fotosid saab vaadata siin: https://drive.google.com/drive/folders/1qm4on6QJBfSqcfAQgZE0QUukwq47ta86 . Üritusel tehtud fotode autoriks on Marianne Ubaleht.)

Lõpetajate tervitamisele järgnenud väiksemal koosviibimisel andis rektori kt Marko Tiitus üle instituudi tunnustuskirjad kolmele pikaajaliselt instituudis töötanud perenaisele Sirje Kattaile, Anne Maasalule ja Ene Vallsalule.

Südamlikud tervitused kõigile tunnustuse saajatele ning edukat ja ünnistatud lendu kõigile lõpetajatele!

EELK UI

SAMAL TEEMAL