Menu Close

Hingehoiualane täiendusõppe kursus

PB020182

EELK Usuteaduse Instituut korraldab hingehoiualase täiendusõppe kursuse.
Kursus toimub 03. detsembril 2015 Tartus, Pauluse kiriku tiibhoones (Riia 27) kell 10.30 – 17.15
Kursuse viivad läbi Todd Riggs (hingehoidja-psühhoterapeut) ja Kevin R. Hoffman (hingehoidja ja sõltuvustega inimeste nõustaja) USAst.

Kursus aitab aru saada, kuidas häbi on seotud eluga mittefunktsioneerivas perekonnas. Käsitletakse „häbile rajatud identiteedi“ tähendust, kuidas häbile rajatud identiteet võib mõjutada mõtteid ja käitumist. Kuidas aidata häbist taastuda ja Jumala lapsena omaks võtta enda vaimuliku identiteedi Kristuses.

Tutvustatakse kristusekeskse taastumisgruppi Celebrate Recovery (Tähista tervenemist) – metoodikat ja läbiviimist koguduse kontekstis.

Celebrate Recovery teenistus on mõeldud aitama neid, kes on hädas haigetsaamistega, halbade harjumustega ja sõltuvustega, aidates neil kogeda Jeesuse Kristuse armastavat väge läbi taastumisprotsessi. Celebrate Recovery tahab tunda rõõmu Jumala tervendavast väest meie elus läbi 8 taastumisprotsessi, mis on leitavad Õndsakskiitmistes, samuti läbi kristusekesksete 12 sammu.
Celebrate Recovery on kõigile, kes on hädas haigetsaamistega, mis elu kontrollivad, kibestumisega, halbade harjumustega, jõuetusega – ta ei piirdu ainult sõltuvuste all kannatavate inimeste aitamisega.

Koolitus toimub inglise keeles, tõlkega eesti keelde.

Koolitustasu 15 EUR sisaldab ka lõunasöögi ja kohvipausid. Registreerumine hiljemalt 1. detsembri keskpäevaks siin >>

Lähem info: Kerstin Kask tel 5530399 või e-post kerstin.kask@eelk.ee

 

SAMAL TEEMAL